O mnie

Cześć! Mam na imię Adriana.

Jestem coachem, terapeutą alternatywnym, inspiratorem i towarzyszem zmiany.

Kim JESTEM?

Cześć! Mam na imię Adriana.

Jestem coachem, terapeutą alternatywnym, inspiratorem i towarzyszem zmiany.

Kim JESTEM?

Mam na imię Adriana, jestem sobą, jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, pasjonuję się życiem i lubię go doświadczać… choć nie zawsze tak było bo kiedyś…

Zawsze chciałam BYĆ KIMŚ. Tak mi mówiono… żeby być kimś trzeba skończyć szkolę, pójść na studia, zdobyć dobrą pracę, założyć rodzinę. Tak zrobiłam, a nawet więcej. Kolekcjonowałam swoje dyplomy, certyfikaty, abym mogła się później przedstawić… “jestem magistrem, coachem, terapeuta, pasjonatką zdrowego stylu życia…” A w środku czułam pustkę…

Pytanie “KIM JESTEM” zaczęłam sobie zadawać kilka lat temu. Zapoczątkowałam tym moją PODRÓŻ, moją DROGĘ do prawdy. Miałam wielka nadzieję, że wreszcie jakiś terapeuta, coach, mentor odpowie mi na to pytanie…

Przez całe życie przyciągałam do siebie ludzi, którzy mówili zrób tak i tak, jesteś taka owaka, to musi być tak i siak. A ja CZUŁAM INACZEJ, ja odbierałam wiele rzeczy inaczej, narastał we mnie bunt i wielka niezgoda. To jeszcze nie wystarczyło aby się temu oprzeć…

Nigdy nie umiałam się trzymać w schematach, formach, normach, szablonach. Często mi się obrywało za bycie kapryśną, humorzastą, upartą, chaotyczną, nieuporządkowaną, zbyt ekspresywna. Gdy trafiałam do środowiska, które wymagało ode mnie jakiegoś sztywnego dostosowania się, szybko uchodziła ze mnie energia, spalałam się bo musiałam być „jakaś”.

Może dlatego średnio co 3 miesiące zmieniałam pracę, może dlatego w ciągu ostatnich 15 lat przeprowadzałam się 23 razy….

Jedyną STAŁĄ RZECZĄ w moim życiu była chęć doświadczeń, nauki, poznawania i zadawanie sobie pytań: "Kim JESTEM"? "Dokąd ZMIERZAM?"

Mogę śmiało powiedzieć, że cierpię na syndrom nierozpakowanej walizki, a moje życie to ciągła podróż. Jednym z moich życiowych zadań było zaakceptowanie siebie takiej i przekucie tego w zaletę. W chaosie doświadczeń, życiowych lekcji, porażek, sukcesów ukształtował się mój charakter.  

Kiedy pytałam siebie o swoje pasje, cele życiowe widziałam jedną wielką dziurę. Widziałam tylko deficyty. Kiedy wyszłam za mąż, a w planach pojawiły się dzieci, pomyślałam: “Tak, będę najlepszą żoną i matką :)” Jednak moja Dusza wiedziała, że chce jeszcze bardziej się rozwinąć, a to co mnie powstrzymywało przed samą sobą, przed prawdą, przed przeżywaniem życia to lęk.

Czułam się gorsza od innych, czułam, że nie zasługuję na więcej. Mój dysfunkcyjny dom, w którym dorastałam odebrał mi spokój, radość, niewinność, poczucie przynależności, adekwatności, pozbawił mnie dzieciństwa i mojej kobiecości dając w zamian wstyd, upokorzenie, lęk, złość, depresje. Tkwiłam w myśleniu, że w zasadzie moje istnienie pozbawione jest jakiegokolwiek sensu, że jestem tylko ciężarem, dla mojego otoczenia.

Pewnego dnia przyszło do mnie jednak olśnienie, że ja już tak więcej nie chce, nie dam rady, że nie chce, aby moje życie tak dłużej wyglądało. Zapoczątkowało to mój proces PRZEBUDZENIA. Powiedziałam sobie, że będę tak długo walczyć o siebie aż odkryję, KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEM, aż osiągnę wewnętrzny spokój, spełnienie, radość.

Pomimo nieudanych prób, pomimo braku wsparcia… mój silny duch prowadził mnie w tym procesie, dalej prowadzi, a na moje pytanie „DLACZEGO JA”? zawsze mi odpowiada:

„bo Tobie i innym te doświadczenia, ta historia były potrzebne, żeby wzrastać, żeby zmieniać...”

Zdałam sobie sprawe, że skoro kiedyś nie umiałam chodzić,  wiązać sznurówek, czytać, pisać, jeździć samochodem, posługiwać się komputerem, a się tego wszystkiego nauczyłam – pokonałam opór, lęk, frustracje… To dlaczego miałabym się nie nauczyć żyć takim życiem, jakim naprawdę chcę żyć?

Kiedy już postawiłam sobie za cel, jak chcę się czuć z tym życiem, nie co chce mieć, ale jak chce się czuć w nim, że nie chce już dłużej upychać swoich emocji, talentów, temperamentu. Chcę się podzielić tym, jak siebie odkopałam, jak zrozumiałam siebie, JAK TY MOŻESZ WYJŚĆ Z TEGO, CO CI NIE SŁUŻY.

Pomagam
WRÓCIĆ
DO SIEBIE
,
odnaleźć
SPOKÓJ
w chaosie.

adriana-borzyszkowska-coaching-terapia-trauma-praca-z-wd

Pomagam WRÓCIĆ
DO SIEBIE
, odnaleźć
SPOKÓJ w chaosie.

adriana-borzyszkowska-coaching-terapia-trauma-praca-z-wd

ADRIANA BORZYSZKOWSKA

Z wykształcenia jestem socjologiem. Ukończyłam również szkołę coachingu (zgodną z wymogami ICF), kurs podstawowy oraz zaawansowany Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz cykl warsztatów dot. pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Z powołania jestem terapeutą alternatywnym, inspiratorem i towarzyszem zmiany. Jestem też mamą Juleczki i Lilianki.

Moja droga do siebie i wykształcenie formalne:

Ponadto pracowałam metodami:

Umów się na KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ, która jest bezpłatna i potrwa 30 minut. W jej czasie przyjrzymy się możliwościom ROZWIĄZANIA problemu, z którym do mnie przybywasz.