Metody pracy: COACHING

Wszystko, co WAŻNE zaczyna się od prostych PYTAŃ.

Wszystko, co WAŻNE zaczyna się
od prostych PYTAŃ.

COACHING

Coaching jako pierwszy rozbudził we mnie chęć zmiany, POSZERZYŁ TUNEL ŚWIADOMOŚCI, w której żyłam. Uporządkował mi cele i uświadomił, że jedną z ważniejszych rzeczy jest ZADAWANIE SOBIE PYTAŃ.

Podstawowym zadaniem coachingu jest rozwój potencjału, poprzez dokonywanie celowych zmian, w sposób jak najbardziej spójny z Twoimi oczekiwaniami.

Pomaga doskonalić umiejętności, przekraczać własne ograniczenia, bariery dzięki indywidualnemu podejściu. Pozwala realizować cele i stawać się coraz lepszym.

Coaching nie polega na doradzaniu. Jest to bardziej pomoc w odkryciu swojej indywidualnej, najskuteczniejszej ścieżki rozwoju oraz realizacji marzeń.

COACHING NIE JEST TERAPIĄ, uczeniem, motywowaniem. Ty szukasz rozwiązań, ja Ci kibicuje. Ty analizujesz swoje zasoby, mocne strony, ale też ograniczenia, które mogłyby Ci przeszkodzić w osiągnięciu celu.

W coachingu pomagam Ci zdefiniować cel i skonfrontować go zgodnie z Twoim systemem wartości i przekonań. Coaching pomaga Ci dostrzec perspektywę i Twoje mocne strony, z których wcześniej być może nie zdawałeś sobie sprawy, daje Ci narzędzia, które pomogą Ci znaleźć rozwiązanie, wspiera w działaniu i pomaga wyciągać wnioski.